Vyzkoušejte si nás zdarma

Nechcete zajíce v pytli?
Nevíte, co přesně nabízíme?

Vyzkoušejte si naše internetové připojení v klidu a bez závazků. Stačí si objednat zkušební provoz ZDE nebo na tel. 605 228 060.

Ve městě stejně jako doma

Máte chytrý telefon?
Potřebujete být stále na síti?

Za cenu Vašeho domácího nebo firemního připojení využívejte naši síť všude tam, kde ji najdete. Více informací naleznete ZDE.

Zjistěte si, zda jste v dosahu sítě

Zaujala Vás naše nabídka?
Můžete se k nám připojit?

Není nic lehčího, než na SEZNAMU LOKALIT ověřit, zda i Vaše bydliště, kancelář nebo pracovna je v místě, kde Vás můžeme připojit.

Mějte přehled nad svým účtem

Máte rádi přehled?
Zajímáte se více než ostatní?

Prostřednictvím internetového účtu získáte kompletní přehled a správu svého internetového připojení. Stačí se pouze přihlásit ZDE.

[Hlavní informace]

IPTV

11. 2. 2016

Rádi bychom Vám sdělili, že  je možné  v naší nabídce STANDARD a IPTV, SPEED a IPTV sledovat více jak 49 televizních programů zcela zdarma a to v každém zařízení které připojíte k naší síti. Dále je možné si přiobjednat různé TV balíčky s bohatou programovou nabídkou dle Vaší libosti.

Dále lze pořady přehrávat zpětně až 30 hodin s možností nahrávání svých oblíbených pořadů a jejich sledování opakovaně po dobu tří měsíců.

Nemusíte se obávat závazných objednávek.

Můžete si naši službu objednat zcela nezávazně pomocí našeho objednávkového formuláře v sekci Objednat.

V případě, že máte o naši službu zájem, rádi Vám naši programovou nabídku zašleme na Váš e-mail, stačí nás kontaktovat pomocí našeho objednávkového formuláře nebo na e-mail info@emkrumlov.net

Těšíme se na spolupráci s Vámi.