Vyzkoušejte si nás zdarma

Nechcete zajíce v pytli?
Nevíte, co přesně nabízíme?

Vyzkoušejte si naše internetové připojení v klidu a bez závazků. Stačí si objednat zkušební provoz ZDE nebo na tel. 605 228 060.

Ve městě stejně jako doma

Máte chytrý telefon?
Potřebujete být stále na síti?

Za cenu Vašeho domácího nebo firemního připojení využívejte naši síť všude tam, kde ji najdete. Více informací naleznete ZDE.

Zjistěte si, zda jste v dosahu sítě

Zaujala Vás naše nabídka?
Můžete se k nám připojit?

Není nic lehčího, než na SEZNAMU LOKALIT ověřit, zda i Vaše bydliště, kancelář nebo pracovna je v místě, kde Vás můžeme připojit.

Mějte přehled nad svým účtem

Máte rádi přehled?
Zajímáte se více než ostatní?

Prostřednictvím internetového účtu získáte kompletní přehled a správu svého internetového připojení. Stačí se pouze přihlásit ZDE.

[Hlavní informace]

Jiřice, Damnice a Branišovice

15. 9. 2017

Právě dnes jsme pro Vás připravili pokrytí kvalitním, vysokorychlostním připojením k síti Internet přímo v Branišovicích, Damnicích a Jiřicích.

Neváhejte nás kontaktovat na telefonních číslech: 736 610 106, 605 228 060.

Nabídka, DVA měsíce zcela ZDARMA s možností vyzkoušení našeho kvalitního vysokorychlostního připojení bez jakéhokoliv závazku během prvního měsíce využívání našich služeb, stále platí.

Na naší síti je možné využívat i IPTV.

Získejte s námi možnost připojení i mimo Váš domov pomocí našich hotspotů eMkrumlov.net. Stále spolehlivě pracujeme na pokrytí v dalších obcích.

Naši páteřní infrastrukturu stavíme výhradně v licencovaných pásmech 11, 18 Ghz a následně v pásmu 10 Ghz, umožňující přenosové rychlosti 1 Gbps fullduplex.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Stále spolehlivě pracujeme na pokrytí dalších obcí.